O nas

Inicjatywa e-Poland powstała z rosnących potrzeb polskich przedsiębiorców w dziedzinie marketingu interaktywnego. Coraz częściej by dotrzeć do klientów należy komunikować się z nimi w sposób zorientowany na użytkownika. Dostarczanie wyczerpujących informacji o produktach i usługach, angażujących treści na temat marki, miejsc wymiany poglądów i opinii – to coraz częściej elementy nowocześnie myślących firm.

DOSTARCZAMY PRZEDSIĘBIORCOM NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA INTERAKTYWNE


 

E-Poland to zespół ekspertów od lat zajmujących się realizowaniem wdrożeń nowych mediów dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Połączyliśmy nasze siły by móc sprawnie i rzetelnie realizować komunikacyjne projekty marketingowe IT. Dzięki temu wspólnie budujemy coraz większą siłę polskich firm w przestrzeni internetowej.

Nasze rozwiązania trafiają do użytkowników poprzez wiele firm z różnych branż. Realizujemy projekty o zróżnicowanej złożoności i na różnych etapach zaangażowania. Niekiedy jesteśmy partnerem merytorycznym, niekiedy wsparciem technicznym, ale zazwyczaj wykonujemy w całości projekty od idei do wdrożenia.

Realizujemy całościowe wdrożenia komunikacyjne IT

Naszą specjalizacją są portale, sklepy internetowe funkcjonujące responsywnie oraz aplikacje dedykowane użytkownikom telefonów komórkowych. W realizację projektów wkładamy szeroki wachlarz kompetencji od strategicznych, komunikacyjnych i marketingowych, po techniczne i projektowe.